• info@promy.pl
 • +48 33 874 77 20

Dostępne połączenia

Dostępne połączenia

 

Przeprawy promowe realizowane są przez dwie wiodącą na rynku linie promowe BALEARIA oraz TRASMEDITERRANEA. Rejsy realizowane są zarówno przez katamarany obsługujące pasażerów pieszych i małe pojazdy osobowe jak i duże promy pasażersko-towarowe obsługujące pieszych, zmotoryzowanych oraz transport pojazdów dostawczych. Promy zapewniają wysoki standard podróży w różnym zakwaterowaniu oraz szeroki wybór dań w restauracji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Wybrane promy akceptują na swoim pokładzie zwierzęta domowe psy lub koty.

Na naszej stronie www.promy.pl w łatwy i szybki sposób sprawdzisz cenę lub dokonasz zakupu biletu na prom. Wystarczy przejść do zakładki rezerwacja/kalkulacja, wybrać interesujące połączenie w jedną lub w dwie strony i przesłać odpowiedni formularz. Jeśli cena będzie satysfakcjonująca, wystarczy dokończyć proces rezerwacji i dokonać płatności online kartą lub przelewem zgodnie z otrzymaną instrukcją. Po wpłacie do kilku minut na wskazanego w formularzu maila otrzymuje się bilet na prom.

Dostępne połączenia w naszym serwisie:
 

BALEARIA

 

 

TRASMEDITERRANEA

 

Kontakt z nami

  Telefon stacjonarny
  +48 33 874 77 20
  +48 33 874 70 13
  +48 33 877 97 10

  Godziny otwarcia
  Poniedziałek – Piątek: 09:30–18:00
  Sobota: 10:00–14:00
  Niedziela: nieczynne

O witrynie

  Na stronie promy-na-ibize.pl znajdą Państwo dostępne połączenia promowe na popularną Wyspę Ibizę. Połączenia z lądem stałym proponujemy liniami Balearia oraz Trasmediterranea. Rejsy realizowane są z portów w Barcelonie, Walencii oraz Denii. Proponujemy również połączenia z Wyspami Majorką i Minorką. Wystarczy wyszukać połączenia z określonego portu, kliknąć na przycisk, a link przeniesie Państwa do wykonania wyceny lub rezerwacji biletu na wybrany prom na naszej głównej strony do rezerwacji biletów promowych. Serdecznie zapraszamy!

   

  Polityka plików cookies tutaj