• info@promy.pl
 • +48 33 874 77 20

Balearia

Balearia

Balearia prom, Balearia fotele Balearia prom

Balearia to nazwa handlowa hiszpańskiej firmy żeglugowej Baleària Eurolínias Marítimas SA. Firma została założona w 1998 roku. Obsługuje przewozy pasażerskie i towarowe na Morzu Śródziemnym i Karaibach.

W regionie Morza Śródziemnego Balearia obsługuje usługi krajowe w Hiszpanii na Baleary z portów w Denii , Walencji i Barcelony. Firma prowadzi również obsługę przez Cieśninę Gibraltarską z Algeciras do Ceuty i Tangeru.

Obecnie posiada liczną flotę najnowocześniejszych statków na Morzu Śródziemnym, zapewniających obsługę pasażerów na najwyższym poziomie.

W Ameryce Północnej Baleària prowadzi również regularne międzynarodowe przewozy między portem Fort Lauderdale na Florydzie w Stanach Zjednoczonych, a Freeport na wyspie Grand Bahama na Bahamach.

Kontakt z nami

  Telefon stacjonarny
  +48 33 874 77 20
  +48 33 874 70 13
  +48 33 877 97 10

  Godziny otwarcia
  Poniedziałek – Piątek: 09:30–18:00
  Sobota: 10:00–14:00
  Niedziela: nieczynne

O witrynie

  Na stronie promy-na-ibize.pl znajdą Państwo dostępne połączenia promowe na popularną Wyspę Ibizę. Połączenia z lądem stałym proponujemy liniami Balearia oraz Trasmediterranea. Rejsy realizowane są z portów w Barcelonie, Walencii oraz Denii. Proponujemy również połączenia z Wyspami Majorką i Minorką. Wystarczy wyszukać połączenia z określonego portu, kliknąć na przycisk, a link przeniesie Państwa do wykonania wyceny lub rezerwacji biletu na wybrany prom na naszej głównej strony do rezerwacji biletów promowych. Serdecznie zapraszamy!

   

  Polityka plików cookies tutaj