• info@promy.pl
 • +48 33 874 77 20

Balearia

Balearia

Balearia prom, Balearia fotele Balearia prom

Balearia to nazwa handlowa hiszpańskiej firmy żeglugowej Baleària Eurolínias Marítimas SA. Firma została założona w 1998 roku. Obsługuje przewozy pasażerskie i towarowe na Morzu Śródziemnym i Karaibach.

W regionie Morza Śródziemnego Balearia obsługuje usługi krajowe w Hiszpanii na Baleary z portów w Denii , Walencji i Barcelony. Firma prowadzi również obsługę przez Cieśninę Gibraltarską z Algeciras do Ceuty i Tangeru.

Obecnie posiada liczną flotę najnowocześniejszych statków na Morzu Śródziemnym, zapewniających obsługę pasażerów na najwyższym poziomie.

W Ameryce Północnej Baleària prowadzi również regularne międzynarodowe przewozy między portem Fort Lauderdale na Florydzie w Stanach Zjednoczonych, a Freeport na wyspie Grand Bahama na Bahamach.

Kontakt z nami

  Telefon stacjonarny
  +48 33 874 77 20
  +48 33 874 70 13
  +48 33 877 97 10

  Godziny otwarcia
  Poniedziałek – Piątek: 09:30–18:00
  Sobota: 09:00–13:00
  Niedziela: nieczynne

O witrynie

  Na stronie promy-na-ibize.pl znajdą Państwo dostępne połączenia promowe na popularną Wyspę Ibizę. Połączenia z lądem stałym proponujemy liniami Balearia oraz Trasmediterranea. Rejsy realizowane są z portów w Barcelonie, Walencii oraz Denii. Proponujemy również połączenia z Wyspami Majorką i Minorką. Wystarczy wyszukać połączenia z określonego portu, kliknąć na przycisk, a link przeniesie Państwa do wykonania wyceny lub rezerwacji biletu na wybrany prom na naszej głównej strony do rezerwacji biletów promowych. Serdecznie zapraszamy!

POLITYKA PRYWATNOŚCI

  Przeglądając naszą stronę akceptujesz Politykę plików cookies oraz politykę o ochronie danych osobowych, więcej tutaj. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, opuść naszą stronę.