• info@promy.pl
 • +48 33 874 77 20

Trasmediterranea

Trasmediterranea

Trasmediterranea prom Trasmediterranea prom fotele

Trasmediterranea jest częścią grupy Acciona.

Armator obsługuje połączenia na Morzu Śródziemnym oraz na Oceanie Atlantyckim. Jako jedyny przewoźnik ma w swojej ofercie tak dalekie rejsy na Wyspy Kanaryjskie.

Na pokładzie swoich promów zabiera samochody osobowe jak również pojazdy dostawcze.

Połączenia liniami Trasmediterranea odbywają się przez cały rok. Wysokiej klasy promy zapewniają pasażerom najwyższy standard świadczonych usług.

Kontakt z nami

  Telefon stacjonarny
  +48 33 874 77 20
  +48 33 874 70 13
  +48 33 877 97 10

  Godziny otwarcia
  Poniedziałek – Piątek: 09:30–18:00
  Sobota: 09:00–13:00
  Niedziela: nieczynne

O witrynie

  Na stronie promy-na-ibize.pl znajdą Państwo dostępne połączenia promowe na popularną Wyspę Ibizę. Połączenia z lądem stałym proponujemy liniami Balearia oraz Trasmediterranea. Rejsy realizowane są z portów w Barcelonie, Walencii oraz Denii. Proponujemy również połączenia z Wyspami Majorką i Minorką. Wystarczy wyszukać połączenia z określonego portu, kliknąć na przycisk, a link przeniesie Państwa do wykonania wyceny lub rezerwacji biletu na wybrany prom na naszej głównej strony do rezerwacji biletów promowych. Serdecznie zapraszamy!

POLITYKA PRYWATNOŚCI

  Przeglądając naszą stronę akceptujesz Politykę plików cookies oraz politykę o ochronie danych osobowych, więcej tutaj. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, opuść naszą stronę.