• info@promy.pl
 • +48 33 874 77 20

Dostępne połączenia

Dostępne połączenia

 

Przeprawy promowe realizowane są przez dwie wiodącą na rynku linie promowe BALEARIA oraz TRASMEDITERRANEA. Rejsy realizowane są zarówno przez katamarany obsługujące pasażerów pieszych i małe pojazdy osobowe jak i duże promy pasażersko-towarowe obsługujące pieszych, zmotoryzowanych oraz transport pojazdów dostawczych. Promy zapewniają wysoki standard podróży w różnym zakwaterowaniu oraz szeroki wybór dań w restauracji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Wybrane promy akceptują na swoim pokładzie zwierzęta domowe psy lub koty.

Na naszej stronie www.promy.pl w łatwy i szybki sposób sprawdzisz cenę lub dokonasz zakupu biletu na prom. Wystarczy przejść do zakładki rezerwacja/kalkulacja, wybrać interesujące połączenie w jedną lub w dwie strony i przesłać odpowiedni formularz. Jeśli cena będzie satysfakcjonująca, wystarczy dokończyć proces rezerwacji i dokonać płatności online kartą lub przelewem zgodnie z otrzymaną instrukcją. Po wpłacie do kilku minut na wskazanego w formularzu maila otrzymuje się bilet na prom.

Dostępne połączenia w naszym serwisie:
 

BALEARIA

 

 

TRASMEDITERRANEA

 

Kontakt z nami

  Telefon stacjonarny
  +48 33 874 77 20
  +48 33 874 70 13
  +48 33 877 97 10

  Godziny otwarcia
  Poniedziałek – Piątek: 09:30–18:00
  Sobota: 09:00–13:00
  Niedziela: nieczynne

O witrynie

  Na stronie promy-na-ibize.pl znajdą Państwo dostępne połączenia promowe na popularną Wyspę Ibizę. Połączenia z lądem stałym proponujemy liniami Balearia oraz Trasmediterranea. Rejsy realizowane są z portów w Barcelonie, Walencii oraz Denii. Proponujemy również połączenia z Wyspami Majorką i Minorką. Wystarczy wyszukać połączenia z określonego portu, kliknąć na przycisk, a link przeniesie Państwa do wykonania wyceny lub rezerwacji biletu na wybrany prom na naszej głównej strony do rezerwacji biletów promowych. Serdecznie zapraszamy!

POLITYKA PRYWATNOŚCI

  Przeglądając naszą stronę akceptujesz Politykę plików cookies oraz politykę o ochronie danych osobowych, więcej tutaj. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, opuść naszą stronę.